קיר מותגים

קיר מותגים

קיר מותגים עם לוגו לאירועי חברה הוא כלי שיווקי המציג את הלוגו של החברות המשתתפות באירועים כמו תערוכות, כנסים או אירועי חברה.

היתרונות של שימוש בקיר מותגים לחברות, הוא לעזר ולהגברת ההכרות והקידום של המותג, יצירת תחושת קהילתיות בקרב המשתתפים והוספת נופך מקצועי לאירועים.

קיר עיתונאים ממותג

קיר עיתונאים ממותג או קיר חסויות, זו דרך יעילה ומהירה לשדרג את האירוע שלכם, ליצור אווירה יוקרתית ומזמינה ולפרסם ולשווק את המותגים והחסויות שלכם, או של האירוע.

קיר העיתונאים משמש כרקע לאירועי השקה וצילומים מיוחדים, תפאורה  לכנסים ותערוכות.  כמו כן משמש כרקע מקצועי לצילום עבור עמדות קידום מכירות, ראיונות טלוויזיה, תפאורות, ייצוגים ויזואליים ועוד. 

חוויה לאורחים ושיווק יעיל למותגים

ניתן למתג את הקיר צילום ע"פ רצונכם ולהתאימו לקונספט האירוע או המוצר שאותו תרצו לקדם. תוכלו להזמין קיר עיתונאים ממותג בכל גודל ובפריסה ארצית וכמותית, ולספק לאורחים שלכם הזדמנות להצטלם, להרגיש חלק מהאירוע ולהישאר עם מזכרת נעימה, ובו זמנית לפרסם את החברות והמותגים שאתם רוצים להציג.

קיר מותגים בקרייזי קליפ 

קרייזי קליפ פועלת שנים רבים בתחום עמדות הצילום, צילומים לאירועים, מסך ירוק וקירות מותגים.  בעלי ניסיון רב וציוד ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו למצוא אצלנו קיר מותגים לאירוע שלכם, עם התאמה אישית ברמה הגבוהה ביותר. 

אנחנו מציעים שירות, מקצועיות, ומחיר שווה לכל כיס, אשר ישדרגו כל אירוע. מוזמנים לפנות אלינו לבירורים, שאלות והצעות מחיר.

דילוג לתוכן